امروز: شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶

اوقات شرعی

برجام، اسب تروا نفوذ
یادداشت دانشجویی

بازدید از سایت‌های نظامی ما را بیش از هر چیز یاد جنگ تروآ می‌اندازد و اینگونه می‌شود که عده‌ای بعد از چندین سال سابقه انقلابی گری توسط افراد ساده انگار دچار توهم شده و با هدف اعتماد سازی راه نفوذ را که در طول ۴ دهه حفظ شده بود، به واسطه برجام با احترام می‌گشایند.
یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۶:۳۷
دچار یک ورشکستگی فرهنگی در جریان انقلاب هستیم
فضلی نژاد در همایش سیاست در عصر رسانه:

پژوهشگر موسسه کیهان در همایش بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: دچار یک ورشکستگی فرهنگی در جریان انقلاب هستیم.
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳:۴۵
رایزنی های سردار سلیمانی اوضاع را به نفع مردم تغییر داد/ ردپای اسرائیل در همه پرسی کردستان عراق مشهود بود
دیدگاه علمای اهل سنت به لغو همه پرسی کردستان؛

علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان همه پرسی کردستان عراق را از ایتدا اشتباه دانسته و عنوان کردند:رایزنی های سردار سلیمانی اوضاع را به نفع مردم تغییر داد.
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲:۰۰
حرف روحانی را باور کنیم یا رأی نماینده‌های روحانی؟
ژست‌بازی دولتی‌ها با مردم؛

اگر ۲ عضو دولتی کمیسیون تبلیغات هم‌نظر با نماینده صداوسیما در پخش زنده مناظرات بودند، چگونه نتیجه رأی کمیسیون، حذف زنده مناظرات بود؛ حرف روحانی را باور کنیم یا رأی نماینده‌های روحانی؟
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳:۰۶
به بهانه حضور رئیس جمهور در استان سیل زده:

صبح سه شنبه رئیس جمهور به زاهدان می آید تا در جشن رسیدن "گاز" به این مرکز استان شرکت کند. همزمان با این سفر درخواست های مردمی برای رسیدگی به مشکلات استان در حال افزایش است.
دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱:۵۷
دیگر اشتغال و کارآفرینی با فرهنگ اقتصاد لیبرالیستی به جوش نمی آید/ فروپاشی نظام خانواده  نتیجه اقتصاد نئولیبرالیستی
سید مرتضی غفاری اسمعیلی:

سید مرتضی غفاری اسمعیلی، صاحب امتیاز، مدیر مسئول و سردبیر نشریه سیاسی-اقتصادی "منتقد مجرم نیست" دانشگاه سیستان و بلوچستان در یادداشتی از اقتصاد لیبرالیستی دولت تدبیر و امید می گوید
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۳:۳۸
دلار 4000 تومانی اولین ثمرات اقتصادی برجام
یادداشت های دانشجویی

سید مرتضی غفاری اسمعیلی، صاحب امتیاز، مدیر مسئول و سردبیر نشریه سیاسی-اقتصادی "منتقد مجرم نیست" دانشگاه سیستان و بلوچستان در یادداشتی از بی ثباتی های اقتصادی دولت تدبیر و امید می گوید
پنج شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۱:۲۳
بیش از
سعید جلیلی در زاهدان:

عضو شورای امنیت ملی در دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: برخی می گفتند "اگر با آمریکا تند صحبت نکنیم مشکلات برطرف می شود" اما در واقع ذات استکبار با کشورهایی که می خواهند خودشان پیشرفت کنند مشکل دارد. فرجام این الگوی استکباری باعث می شود فردی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیروز شود که نام کتاب تبلیغاتی انتخاباتی اش " آمریکای فلج" است و اذعان مردم آمریکا را بدنبال خود دارد.
سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۶:۵۴
سایه سنگین تصدی گری دولتی بر روی مراسمات روز دانشجو
در گفت و گو با تشکل های دانشجویی استان عنوان شد:

مراسم روز دانشجو امسال در اکثر دانشگاه های استان تنها توسط مدیریت دانشگاه ها و بدون دخالت تشکل های دانشجویی برگزار می گردد. به گفته مسئولین تشکل های دانشجویی استان، این امر نتیجه مستقیم جلسات منظم معاون سیاسی استاندار با روئسای دانشگاه های استان است.
جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۸:۰۰
شخصیت پردازی  فعالان فتنه در رسانه ملی به بهانه کارآفرینی

چند هفته ای است که برنامه پایش بعنوان برنامه اقتصادی شبکه یک سیما تحت موضوع حاشیه نشینی میزبان شخصیت هایی از استان سیستان و بلوچستان است. در این بین گزارش هایی نیز از افراد غیر مسئولی پخش شده است که بعضا جزء فعالین فتنه سال 88 هستند.
شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۷:۴۴