امروز: جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵

اوقات شرعی

منتسبین به استانداری در دانشگاه دخالت می کنند!

رسانه های منتسب به استانداری در دخالتی آشکار برای کمیته انضباطی دانشگاه سیستان و بلوچستان تعیین تکلیف کرده و خواستار برخورد با دانشجویان یکی از کانون های فرهنگی – اجتماعی این دانشگاه شده اند. این در حالی است که رسانه های مداخله گر حتی اطلاع درستی از جزئیات موضوع مورد اشاره خود ندارند.
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۶:۳۲
نظر آیت الله مکارم شیرازی درباره خرید اوراق قرضه + سند

دفتر آیت الله مکارم شیرازی طی استفتائی درمورد خرید و فروش اوراق قرضه دولتی، آن را بشرط انجام پروژه های واقعی بلا اشکال اعلام نمودند.
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۵:۳۹
لغو بی دلیل سخنرانی ها ادامه دارد
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه سیستان و بلوچستان خبر داد

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی در این دانشگاه که قرار بود با سخنرانی "حسن عباسی" برگزار شود، با بهانه تراشی از سوی مسئولان دانشگاه لغو شده است.
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۶:۴۴
 برگزاری شبه کنسرت به بهانه جشن فارغ‌التحصیلی/ وقتی مسئولان مطلع دانشگاه واکنشی نشان نمی‌دهند! + تصاویر
در دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفت؛

جمعی از دانشجویان ورودی ۸۶ و ۸۷ رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در سالن همایش‌های این دانشگاه اقدام به برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی کردند؛ جشنی که بیشتر شبیه به کنسرت بود.
جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۶:۰۸
انتشار کاریکاتور صرفا ناشی از سهل‌انگاری و عدم توجه به محتوای مذموم آن بوده+ تصویر
بخشی محبی دبیر تشکل افراطی انجمن اسلامی مدرسین؛

اینجانب محمدرضا بخشی محبی، از این که موجب رنجش عزیزان، خصوصا اقشار دانشگاهی دوست ‌دار ولایت گردیده طلب بخشش و حلالیت دارم. قطعا هرگز چنین اشتباهی تکرار نخواهد شد.
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۷:۰۴
آزادی دبیر تشکل افراطی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه سیستان و بلوچستان
با وساطت حجت‌الاسلام قلندری صورت گرفت؛

پیگیری های مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در جهت آزادی این فرد هتاک درحالی صورت گرفت که قبلا هم تشکل افراطی تحت نظارت ایشان گستاخی های زیادی در بزنگاه های حساس مانند فتنه 88 علیه نظام انجام داده است، که این وساطت نشانه ی رافت مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری می باشد.
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۰:۰۰
بیست و نهمین یادواره سردار سرلشکر حاج قاسم میرحسینی
گزارش تصویری؛

بیست و نهمین یادواره سردار سرلشکر شهید حاج قاسم میرحسینی شب گذشته در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان با حضور علمای شیعه و سنی و مسئولین استانی و خانواده شهدا برگزار شد.
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۴:۳۲
اعزام بیش از ۲ هزار دانشجو به مناطق عملیاتی/ افزایش ۴۰ درصدی استقبال دانشجویان / بیش از ۱۰ دستگاه مخصوص دانشجویان اهل سنت
کیخا مسئول بسیج دانشجویی استان؛

علیرضا کیخا در نشست خبری با اصحاب رسانه که صبح امروز برگزار شد از افزایش 40 درصدی استقبال دانشجویان خبر داد و اظهار داشت با ورود به نیمه دوم اسفند ماه موسم راهیان نور آغاز شد.
پنج شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۰:۰۰
اعلام برنامه های «جمعیت دانشجویان حامی ولایت سیستان و بلوچستان»
ابراهیمی سخنگوی ستاد؛

سخنگوی ستاد انتخابات «جمعیت دانشجویان حامی ولایت سیستان و بلوچستان» در نشست خبری خود، هدف برنامه های ستاد انتخاباتی این جمعیت را تأثیرگذاری بر انتخاب نماینده اصلح در فضایی منطقی، آزاد، عقلانی و اخلاقی در استان سیستان و بلوچستان اعلام نمود.
یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۴:۰۳