امروز: سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

اوقات شرعی

نرده‌کشی دانشگاه سیستان‌وبلوچستان برای سخنرانی روز دانشجوی رئیس‌جمهور/ برخورد تبعیض‌آمیز با تشکل‌های دانشجویی
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان بیان کرد؛

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان از نرده‌کشی و دیوارکشی این دانشگاه در زمان حضور رئیس جمهور خبر داد و از برخورد تبعیض‌آمیز با دانشجویان انتقاد کرد.
جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵:۳۰
لزوم تأسیس منطقه آزاد تجاری با مدیریت درست و حرکت به سمت تحول عاقلانه/ اگر تقسیم استان شکل نمی‌گیرد حداقل به اندازه سه استان برای سیستان و بلوچستان اعتبار در نظر گرفته شود.
حجت الاسلام و المسلمین کیخا امام جمعه زابل در نشست خبری با اصحاب رسانه :

حجت الاسلام و المسلمین کیخا گفت: باید منطقه آزاد تجاری صنعتی با مدیریت درست و با به کار گماشته شدن افرادی که در راستای اهداف نظام حرکت می کنند و تحول عاقلانه ای در منطقه ایجاد می کند شکل گیرد.
چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶:۳۳
۱۴ آذرماه مراسم روز دانشجو برگزار می‌شود/ به مسئولان دانشگاه توصیه کردیم به تمام درخواست‌ها مجوز بدهند
معاون فرهنگی وزارت بهداشت

معاون فرهنگی وزارت بهداشت گفت: امسال مراسم روز دانشجو در دانشگاه‌های علوم پزشکی سه شنبه ۱۴ آذر برگزار می‌شود.
چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸:۲۶
باید آموزش پزشکی با وزارت علوم ادغام شود/ در بیشتر دانشگاه‌های دنیا آموزش پزشکی و غیر پزشکی کنار هم است
محمود نیلی اظهار داشت؛

رئیس دانشگاه تهران گفت: فکر می‌کنم برای توسعه علمی بیشتر کشور، توسعه فعالیت‌های بین رشته ای، ارتقای کیفیت آموزش و کاهش برخی هزینه‌ها این دو باید با یکدیگر ادغام شوند.
دوشنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸:۵۵
جعل امضای تشکل های دانشجویی برای وصل کردن آنها به جریان سیاسی خاص است
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه سیستان و بلوچستان:

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان بسیاری از امضاهای بیانیه انجمن های اسلامی و تشکل های دانشجویی در رابطه با مقصر ساختمان پلاسکو را جعلی خواند
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۷:۴۸
برای ریزگردهای هامون راه حل دادم اما می گویند طرح شما سرطان زا است!
چهره ماندگار جغرافیا:

پرویز کردوانی گفت: سال 93 برای استاندار سیستان و بلوچستان تشریح کردم که بجای راه حل های موقت و پرهزینه باید یکبار و برای همیشه در مسیر بادهای 120 روزه سنگ ریخت. اما سال گذشته که یکی از نمایندگان زابل برای این طرح با بنده تماس گرفت از قول نماینده دیگر که سابقا معاون سازمان محیط زیست نیز بوده است گفت: این کار سرطان زا است!
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۲:۴۴
لغو بی دلیل سخنرانی ها ادامه دارد
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه سیستان و بلوچستان خبر داد

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی در این دانشگاه که قرار بود با سخنرانی "حسن عباسی" برگزار شود، با بهانه تراشی از سوی مسئولان دانشگاه لغو شده است.
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۶:۴۴
جناب مولوي گرگیج! لطفا به اهل سنت رحم کنید!
یکی از بزرگان اهل سنت:

یکی از بزرگان اهل سنت استان گفت: متاسفانه در پی این اقدام وحدت بخش، مولوی گرگیج امام جمعه اهل سنت در شهر آزادشهر، اعضای سنی این کاروان ها را متهم به نشناختن مذهب شان یا دست کشیدن از عقیده شان نموده است! ایشان پیش از این نیز تلاش کرده بود تا قرائت خود از دین را به همه اهل سنت ایران و جهان تسری دهد
یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۲:۳۷
شهید محسن خزایی: ایران که هستم خجالت می کشم سیر غذا بخورم

عوض علی فقیری: شهید مقید بود هربار که از سوریه می آمد پرچم حرم حضرت زینب را برای تبرک می آورد و در مجالس مختلف می گرداند. علیرضا کیخا: شهادت محسن خزایی خودخواسته بود. او نه تنها خود بلکه خانواده خود را برای این موضوع آماده کرده بود./ شهید می گفت: اینجا که هستم خجالت می کشم سیر غذا بخورم.
دوشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۷:۰۰
عضو هیات علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان:     بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا در تهران بجای سفارت آمریکاست  /    اگر ما هم مثل آمریکا رفتار می کردیم شورای امنیت برایمان تشکیل پرونده می داد / آمریکا انتخابات ۹۲ را نتیجه تحریم می داند
در گفت و گوی اختصاصی بمناسبت سیزده آبان مطرح شد:

مرتضی خسروی عضو هیات علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان و از فعالان جوان و با سابقه فرهنگی معتقد است تا کنون هیچ دولتی در جمهوری اسلامی قدم اصلی را برای ساختن تمدن اسلامی برنداشته است.
پنج شنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷:۴۸