امروز: شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶

اوقات شرعی

باید آموزش پزشکی با وزارت علوم ادغام شود/ در بیشتر دانشگاه‌های دنیا آموزش پزشکی و غیر پزشکی کنار هم است
محمود نیلی اظهار داشت؛

رئیس دانشگاه تهران گفت: فکر می‌کنم برای توسعه علمی بیشتر کشور، توسعه فعالیت‌های بین رشته ای، ارتقای کیفیت آموزش و کاهش برخی هزینه‌ها این دو باید با یکدیگر ادغام شوند.
دوشنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸:۵۵
جعل امضای تشکل های دانشجویی برای وصل کردن آنها به جریان سیاسی خاص است
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه سیستان و بلوچستان:

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان بسیاری از امضاهای بیانیه انجمن های اسلامی و تشکل های دانشجویی در رابطه با مقصر ساختمان پلاسکو را جعلی خواند
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۷:۴۸
برای ریزگردهای هامون راه حل دادم اما می گویند طرح شما سرطان زا است!
چهره ماندگار جغرافیا:

پرویز کردوانی گفت: سال 93 برای استاندار سیستان و بلوچستان تشریح کردم که بجای راه حل های موقت و پرهزینه باید یکبار و برای همیشه در مسیر بادهای 120 روزه سنگ ریخت. اما سال گذشته که یکی از نمایندگان زابل برای این طرح با بنده تماس گرفت از قول نماینده دیگر که سابقا معاون سازمان محیط زیست نیز بوده است گفت: این کار سرطان زا است!
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۲:۴۴
لغو بی دلیل سخنرانی ها ادامه دارد
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه سیستان و بلوچستان خبر داد

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی در این دانشگاه که قرار بود با سخنرانی "حسن عباسی" برگزار شود، با بهانه تراشی از سوی مسئولان دانشگاه لغو شده است.
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۶:۴۴
جناب مولوي گرگیج! لطفا به اهل سنت رحم کنید!
یکی از بزرگان اهل سنت:

یکی از بزرگان اهل سنت استان گفت: متاسفانه در پی این اقدام وحدت بخش، مولوی گرگیج امام جمعه اهل سنت در شهر آزادشهر، اعضای سنی این کاروان ها را متهم به نشناختن مذهب شان یا دست کشیدن از عقیده شان نموده است! ایشان پیش از این نیز تلاش کرده بود تا قرائت خود از دین را به همه اهل سنت ایران و جهان تسری دهد
یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۲:۳۷
شهید محسن خزایی: ایران که هستم خجالت می کشم سیر غذا بخورم

عوض علی فقیری: شهید مقید بود هربار که از سوریه می آمد پرچم حرم حضرت زینب را برای تبرک می آورد و در مجالس مختلف می گرداند. علیرضا کیخا: شهادت محسن خزایی خودخواسته بود. او نه تنها خود بلکه خانواده خود را برای این موضوع آماده کرده بود./ شهید می گفت: اینجا که هستم خجالت می کشم سیر غذا بخورم.
دوشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۷:۰۰
عضو هیات علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان:     بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا در تهران بجای سفارت آمریکاست  /    اگر ما هم مثل آمریکا رفتار می کردیم شورای امنیت برایمان تشکیل پرونده می داد / آمریکا انتخابات ۹۲ را نتیجه تحریم می داند
در گفت و گوی اختصاصی بمناسبت سیزده آبان مطرح شد:

مرتضی خسروی عضو هیات علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان و از فعالان جوان و با سابقه فرهنگی معتقد است تا کنون هیچ دولتی در جمهوری اسلامی قدم اصلی را برای ساختن تمدن اسلامی برنداشته است.
پنج شنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷:۴۸
قرارداد FATF از برجام برای ما خسارت بارتر است
عضو هئیت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان :

استاد دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت : قرارداد FATF مطمئنا از برجام برای ما خسارت بارتر است دلیل آن هم واضح است، زیرا به طور کلی هدف آمریکا از مذاکرات خالی کردن دست ایران از عناصر قدرت است.
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۴:۳۸
عملیات مبارزه با ملخ آسیایی در اراضی تالاب هامون انجام شد
مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان:

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان گفت: عملیات مبارزه با ملخ های آسیایی با بحرانی شدن موضوع حمله به تالاب هامون در 1500 هکتار از اراضی این تالاب انجام شد.
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷:۲۷
قراردادهای نفتی جدید می‌تواند حاکمیت جمهوری اسلامی را زیر سئوال ببرد
سرگزی مطرح کرد:

مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: قراردادهای نفتی جدید می‌تواند حاکمیت جمهوری اسلامی را زیر سئوال ببرد؛ چرا وقتی قرار است سالیان زیادی ملت ایران هزینه کارهای غلط اشتباه برخی مسئولان را پرداخت کنند، نمایندگان مجلس باید به این موضوعات ورود پیدا کنند.
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۱:۳۵