خانه دانشگاه

سیاسی

اجتماعی

فرهنگی ارتباط با ما درباره ما پیوندها RSS
پنج شنبه ۵ آذر ۱۳۹۴
تبلیغات


آرشیو اخبار
مرداد ۱۳۹۲
ش ی د س چ پ ج
« تیر   شهریور »
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱  

دلار و سکه در ایران گران شد/کاهش قیمت طلا در دنیا

امروز به رغم کاهش هشت دلاری نرخ اونس در بازار جهانی شاهد افزایش قیمت طلا و سکه در بازار ایران هستیم. به گزارش مطالبه گر به نقل از موج، امروز قیمت هر دلار در بازار آزاد با افزایش ۳۵ تومانی نسبت به روز گذشته به ۳هزار و ۲۱۰ تومان رسید. افزایش قیمت دلار موجب شده […]

امروز به رغم کاهش هشت دلاری نرخ اونس در بازار جهانی شاهد افزایش قیمت طلا و سکه در بازار ایران هستیم.


به گزارش مطالبه گر به نقل از موج، امروز قیمت هر دلار در بازار آزاد با افزایش ۳۵ تومانی نسبت به روز گذشته به ۳هزار و ۲۱۰ تومان رسید.
افزایش قیمت دلار موجب شده تا نرخ طلا و سکه در بازار داخلی برغم کاهش ۸ دلاری اونس با افزایش مواجه شود.
براساس این گزارش، امروز قیمت انواع سکه در بازار بین ۳تا ۵هزار تومان نسبت به روز گذشته گران تر شده تا جایی که در حال حاضر هر قطعه تمام سکه طرح قدیم، تمام سکه طرح جدید، نیم سکه، ربع سکه و سکه یک گرمی به ترتیب با نرخ های یک میلیون و ۳۵ هزار تومان، یک میلیون و ۶۲هزار تومان، ۵۷۵ هزار تومان، ۳۷۵ هزار تومان و ۲۴۵ هزار تومان در بازار خرید و فروش می شود.
روز گذشته هر قطعه تمام سکه طرح قدیم، تمام سکه طرح جدید، نیم سکه، ربع سکه و سکه یک گرمی به ترتیب با قیمت های یک میلیون و ۳۰هزار تومان، یک میلیون و ۵۸ هزار تومان، ۵۷۵هزار تومان، ۳۷۸هزار تومان و ۲۴۵هزار تومان خرید و فروش شد.
امروز قیمت هر گرم طلای خام ۱۸ عیار با نرخ ۱۰۲ هزار و ۴۰۰ تومان در بازار خرید و فروش می شود و قیمت هر مثقال طلای ۱۷عیار و ۱۸عیار نیز به ۴۴۴هزار تومان و ۴۷۲هزار تومان خرید و فروش می شود.

کد خبر:4389

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
 


تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲